Termin od: 17.01.2018 godz. 14:00 do: 17.01.2018 godz. 15:30

Miejsce: RODN WOM Katowice

Odpowiedzialność karna, cywilna, porządkowa i dyscyplinarna nauczycieli

Bezpłatne seminarium.
Lawinowo rosnąca liczba skarg kierowanych przeciwko szkole/nauczycielom to z jednej strony wynik większej aktywności rodziców a z drugiej nieznajomości prawa przez nauczycieli. Jakie popełniamy błędy w szkole i poza szkołą, które skutkują odpowiedzialnością prawną i dyscyplinarna? Na te pytania spróbuje odpowiedzieć dr Jerzy Grad.

Miejsce: RODN WOM Katowice Informacje dodatkowe: bezpłatne
Data nadsyłania zgłoszeń: 16.01.2018 godz. 15:00
Zapisy online
Proszę wpisać pełną nazwę (np.: Uniwersytet Śląski, Akademia Pedagogiczna)
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.