Termin od: 27.11.2017 godz. 10:00 do: 27.11.2017 godz. 12:30

Nowe wyzwania dla szkoły w sferze edukacji i wychowania w XXI wieku

27 listopada 2017 r.

RODN "WOM" w  Katowicach

Ze względu na duże zainteresowanie I Śląskim Kongresem Prawa Oświatowego powtarzamy prezentowane tam wykłady na konferencji pt.
Nowe wyzwania dla szkoły w sferze edukacji i wychowania w XXI wieku

Założenia programowe:
Rok 2017 to rok reformy oświaty. Zmiany strukturalne i programowe to wyzwanie dla całego środowiska związanego z oświatą: uczniów i ich rodziców, nauczycieli i pracowników oświaty, samorządów i pracowników nadzoru pedagogicznego.
1 września 2017r. wkroczyliśmy w nową rzeczywistość szkolną ale to dopiero początek zmian.
Czego już dokonano i co nas czeka w przyszłości ?
Na te i inne pytanie spróbujemy odpowiedzieć w czasie I Śląskiego Kongresu Prawa Oświatowego.

Program:

1. Nowe zadania  szkoły w sferze wychowania (P.Matyszkiewicz)
  2. Zmiana edukacyjna a nowe role w szkole (K.Bednarek)
  3. Rola i odpowiedzialność nauczycieli w nowej rzeczywistości (J.Grad)
  4. Statuty podstawą funkcjonowania szkół i placówek oświatowych (E.Jakubowska)
  5. Monitorowanie nowej podstawy programowej jako forma nadzoru pedagogicznego (C.Lempa)

Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Grad, tel. 32 258 13 97 lub 32 203 59 67
wew.208

Miejsce: RODN WOM Katowice Informacje dodatkowe: bezpłatna
Data nadsyłania zgłoszeń: 24.11.2017 godz. 12:09
Zapisy online
Format daty rrrr-mm-dd np: 1970-02-20
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.