Termin od: 15.11.2017 godz. 15:15 do: 15.11.2017 godz. 19:10

Sala: 76

Miejsce: RODN "WOM" Katowice

Aby na zajęciach nie wiało nudą - nowe i znane formy aktywizowania uczniów

Nowe to nie znaczy „obce i złe”, ale dające możliwości przygotowania ciekawych pomocy dydaktycznych, uatrakcyjnienia stosowanych metod nauczania. Współczesny model prowadzenia lekcji powinien być dostosowany do potrzeb i zainteresowania naszych uczniów - cyfrowych tubylców. Nie ma chyba osoby, która nie zetknęłaby się z tajemniczymi, kwadratowymi kodami. Kody QR (Quick Response) są wszędzie. Na wizytówkach, etykietach produktów, billboardach, w gazetach, w materiałach drukowanych. Są jak zagadka, jak obietnica otrzymania niespodzianki, jak brama, za którą można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji.” Do tego możemy dołączyć aplikacje internetowe, które nie tylko zaciekawią, ale i ułatwią przyswajanie wiedzy młodym ludziom.

Całkowity koszt szkolenia 30,00 zł

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: dr Barbara Ziółkowska, zb@womkat.edu.pl

X
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Cena brutto za osobę: 30 Informacje dodatkowe: 30 zł