Aby na zajęciach nie wiało nudą - nowe i znane formy aktywizowania uczniów
Termin: 15.11.2017 godz. 15:1519:10
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 76
Prowadzący szkolenie: Joanna Kałuda

Nowe to nie znaczy „obce i złe”, ale dające możliwości przygotowania ciekawych pomocy dydaktycznych, uatrakcyjnienia stosowanych metod nauczania. Współczesny model prowadzenia lekcji powinien być dostosowany do potrzeb i zainteresowania naszych uczniów - cyfrowych tubylców. Nie ma chyba osoby, która nie zetknęłaby się z tajemniczymi, kwadratowymi kodami. Kody QR (Quick Response) są wszędzie. Na wizytówkach, etykietach produktów, billboardach, w gazetach, w materiałach drukowanych. Są jak zagadka, jak obietnica otrzymania niespodzianki, jak brama, za którą można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji.” Do tego możemy dołączyć aplikacje internetowe, które nie tylko zaciekawią, ale i ułatwią przyswajanie wiedzy młodym ludziom.

Całkowity koszt szkolenia 30,00 zł

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: dr Barbara Ziółkowska, zb@womkat.edu.pl

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 30 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.