Czy warto być asertywnym nauczycielem?
Termin: 18.10.2017 godz. 14:3017:30
Miejsce: Gr. 1; RODN "WOM" Katowice, s. 89 Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza zainteresowanych nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek, a także inne zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnym seminarium z warsztatami pt.:

„Czy warto być asertywnym nauczycielem?”

Termin i miejsce:

Gr. 1 – środa, 18 października 2017r.,  godz. 14.30 – 17.30 (s. 89 – II piętro)

RODN „WOM” w Katowicach, ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7

Organizacja i prowadzenie seminarium:

Krzysztof Bednarek – konsultant ds. zarządzania oświatą w RODN „WOM” Katowice

Program seminarium:

1. 1.      Koncepcja asertywności w warunkach szkolnych - wprowadzenie.
  2. 2.      Asertywność na tle innych zachowań – bierność, agresja, manipulacja.
  3. 3.      Mapa asertywności i pogłębienie diagnozowania poziomu własnej asertywności.
  4. 4.      Efektywne korzystanie z umiejętności asertywnych oraz możliwości dalszego ich doskonalenia.
  5. 5.      Wymiana doświadczeń oraz możliwość konsultacji indywidualnych.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w seminarium (do wyczerpania miejsc!) I podanie następujących informacji: imię i nazwisko; data i miejsce urodzenia; nazwa szkoły/placówki.

Wyłącznie mailowo:  kb@womkat.edu.pl