Termin od: 24.10.2017 godz. 14:00 do: 24.10.2017 godz. 17:00

Sala: Aula górna

Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach

Nawiązywanie stosunku pracy w szkołach

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z mec. Dariuszem Dwojewskim. Podczas konferencji z cyklu Prawo w pracy dyrektora szkoły/placówki  zapozna On Państwa z obowiązującymi przepisami określającymi zasady nawiązywania stosunku pracy w szkołach, odpowie na pytania i udzieli konsultacji indywidualnych. Zapraszamy!

Udział w konferencji jest płatny (szczegóły poniżej w zakładce Informacje dodatkowe).

X
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Cena brutto za osobę: 20 Informacje dodatkowe: Udział w konferencji jest płatny. Opłatę w wysokości 20 zł prosimy przelać na konto: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”, nr konta 34 1500 1445 1214 4003 2775 0000, Bank Zachodni WBK S.A. IX O/Katowice. Prosimy też o podanie tytułu konferencji, oraz jej numeru: 16-17/18-BD/K. Termin wpłaty: do dnia, w której odbędzie się konferencja (na konferencję prosimy przynieść dowód wpłaty). Opłaty można też będzie dokonać w dniu konferencji w kasie naszego ośrodka.
Data nadsyłania zgłoszeń: 24.10.2017 godz. 11:00
Zapisy online
Format daty rrrr-mm-dd np: 1970-02-20
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.