Matematyka po nowemu ?
Termin: 28.09.2017 godz. 14:0017:30
Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia nauczycieli "WOM" w Katowicach ul.Wyszyńskiego 7 Sala: Aula dolna
Prowadzący szkolenie: Maria Syta

W dniu 28 września 2017 r. w RODN "WOM" w Katowicach  odbędzie się konferencja szkoleniowa dla nauczycieli matematyki województwa śląskiego organizowana przez Śląski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach.

Hasło konferencji: "Matematyka po nowemu?"
Program konferencji: 14.00 - 14.05 - Otwarcie.

14.05 – 14.35 wykład:Matematyka w muzyce – Agnieszka Wesołowska, Anna Siemińska, Bytom

14.35 - 15.20 – I sesja warsztatowa:

a) Test KAHOOT na lekcjach matematyki  – Grzegorz Derbis, doradca metodyczny matematyki, SNM, Chorzów. (SP, G, PG)

b) Bez projektu ani rusz – o pracy metodą projektu na lekcjach matematyki -Krzysztof Oleś, Chorzów, SNM  (SP, G, PG)

c) Geometria  w klasie siódmej  –Zofia Miczek, Chorzów,  SNM (SP)

d) Układanki  matematyczne i  inne pomysły na lekcję -Alicja Krzempek, Aneta Pasierbek, SNM Bielsko-Biała. (SP)

15.20 – 15.45 – Przerwa

15.50 - 16.35 Wykład:Nowe metody radość dla ucznia wyzwanie dla nauczyciela. -  Joanna Świercz

SNM Opole

16.35 - 17.20 – II sesja warsztatowa:

a) Reforma edukacji – informacje zawarte w informatorze  – Grzegorz Derbis, doradca metodyczny matematyki, SNM, Chorzów. (SP, G, PG)

b) Bez projektu ani rusz – o pracy metoda projektu na lekcjach matematyki -Krzysztof Oleś, Chorzów, SNM  (SP, G, PG)

c) Różnice w nowej i starej podstawie programowej z matematyki.   – Justyna Maroszek, Patrycja Malik, Chorzów (SP)

d) Układanki  matematyczne i  inne pomysły na lekcję - Alicja Krzempek, Aneta Pasierbek, SNM Bielsko-Biała. (SP)

17.20 - Walne Zgromadzenie członków SNM.Opłata konferencyjna
Członkowie SNM: 20zł ,  pozostali uczestnicy: 25zł
płatne na konto  SNM: Śląski Oddział SNM
Rachunek: 56 1560 1023 0000 9020 0018 7335  Getin Noble Bank O/Bielsko-Biała

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Osoba do kontaktu: Maria Syta
Nr tel: 32 259 98 85 wew: 119 Nr sali: 58 email: msyta@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 25 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.