Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

Termin od: 19.03.2018 godz. 15:00 do: 27.06.2018 godz. 15:00

Sala: 87

Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach, ul. kard. Wyszyńskiego 7

Kurs kwalifikacyjny w zakresie przygotowania pedagogicznego dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu

Kurs będzie prowadzony na podstawie szczegółowego planu i programu odpowiadajacego wymogom określonym w ramowym planie i programie kursu kwalifikacyjnego w zakresie przygotowania pedagogicznego dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu Ministerstwa Edukacji Naroodwej.

Informacje dodatkowe
X
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach, ul. kard. Wyszyńskiego 7 Cena brutto za osobę: 1107 Informacje dodatkowe: Płatne w ratach. Pierwsza rata - rozpoczęcie kursu, ostatnia rata miesiąc przed zakończeniem kursu.
Data nadsyłania zgłoszeń: 27.06.2018 godz. 15:00
Zapisy online
*
*
*
x
*
*
*
*
x
*
*
*
x
*
*
Proszę wpisać pełną nazwę (np.: Uniwersytet Śląski, Akademia Pedagogiczna)
x
*
x
*
x
*
x
*
x
*
x
*
x
*
*
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.