Rozpoczęcie: 18.09.2017  godz. 09:30 do:  godz. 10:45

Sala: WYJAZDOWE

Miejsce: Miejsce: Miejskie Przedszkole nr 14, Katowice, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16 a

Poranek freblowski dla nauczycieli

Panel dla Nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego

9.30 - 10.45 - Poranek freblowski dla nauczycieli – Gabrysia Fejkiel  Adresat: Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Miejsce: Miejskie Przedszkole nr 14, Katowice, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16 a

Forma: Obserwacja zajęć z dziećmi. Aktywności poprowadzą nauczycielki/edukatorki  pracujące w nurcie pedagogiki freblowskiej.

10.45- 11.30 Konsultacje z nauczycielami (po zakończeniu zajęć) oraz materiały wykorzystywane podczas spotkania (scenariusze, karty, szablony).

X
Miejsce: Miejsce: Miejskie Przedszkole nr 14, Katowice, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16 a
Data nadsyłania zgłoszeń: 15.09.2017 godz. 08:47
Zapisy online
Format daty rrrr-mm-dd np: 1970-02-20
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.