Rozpoczęcie: 29.08.2017  godz. 15:00 do:  godz. 17:15

Sala: Aula górna

Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach

Wdrażanie nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego 2017

Konferencję z podstawy programowej wychowania przedszkolnego poprowadzą panie: Renata Chmielewska konsultant RODN „WOM”               w Katowicach i doradca metodyczny wychowania przedszkolnego Teresa Potrzebowska, które uczestniczyły w konferencji w dniu  7 kwietnia 2017 r.     w Warszawie w Ośrodku Rozwoju Edukacji  poświęconej wdrażaniu nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, które omówiła pani Dorota Dziamska.

Program konferencji  informacyjno-szkoleniowej

• Reforma edukacji  w pigułce - Teresa Potrzebowska
  • Podstawa programowa wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego z komentarzem wychowanie przedszkolne. Różnice programowe- Teresa Potrzebowska
  • Wychowanie przedszkolne podstawowe założenia, filozofia zmian   i kierunki działania- Renata Chmielewska
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach
Data nadsyłania zgłoszeń: 28.08.2017 godz. 08:00
Zapisy online
Format daty rrrr-mm-dd np: 1970-02-20
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.