Statut zreformowanej szkoły podstawowej
Termin: 29.06.2017 godz. 10:0014:30
Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach Sala: 80
Prowadzący szkolenie: Ewa Jakubowska, Cezary Lempa

1. Statut szkoły w hierarchii aktów prawnych.
  2. Konstruowanie statutu szkoły zgodnie z zasadami techniki prawodawczej.
  3. Związek statutu szkoły z podstawą programową kształcenia ogólnego i programem wychowawczo – profilaktycznym.
  4. Projekt statutu szkoły.

Kurs płatny - 200zł.

Nr rachunku: 34 1500 1445 1214 4003 2775 0000  Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach tytułem:  Statut zreformowanej szkoły podstawowej

Materiały – na początku szkolenia każdy uczestnik otrzymuje elektroniczną wersję projektu statutu szkoły, która stanowi bazę do pracy warsztatowej podczas kursu.

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 200 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC