Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> WARSZTATY: Czytelnicze inspiracje, czyli jak zachęcić dzieci do czytania

WARSZTATY: Czytelnicze inspiracje, czyli jak zachęcić dzieci do czytania

13.12.2016 godz. 15:00 - 13.12.2016 godz. 18:00
WARSZTATY: Czytelnicze inspiracje, czyli jak zachęcić dzieci do czytania

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego oraz wychowania przedszkolnego na:
WARSZTATY
Czytelnicze inspiracje,
czyli jak zachęcić dzieci do czytania

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego i nauczyciele wychowania przedszkolnego

Opis warsztatów: Celem warsztatów jest wymiana doświadczeń nauczycieli nauczania początkowego oraz wychowania przedszkolnego w zakresie stosowanych form i technik zachęcających dzieci do czytania. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk dotyczących rozbudzania ciekawości czytelniczej. Warsztaty prowadzone metodami aktywnymi.

Priorytet Ministerstwa Edukacji Narodowej: Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży (DKO-WNP.4092.58.2016.DB)

Obszar: metodyka edukacji polonistycznej /dydaktyka, pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Prowadzący: Justyna Błaszczyk, Radosław Szymański
Autorzy warsztatu: zespół doradców metodycznych edukacji wczesnoszkolnej przy Regionalny Ośrodku