Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Cykl bezpłatnych szkoleń dr Jerzego Grada

Cykl bezpłatnych szkoleń dr Jerzego Grada

09.02.2017 - 23.03.2017
Cykl bezpłatnych szkoleń dr Jerzego Grada

Seminarium: Bezpieczeństwo nauczycieli – odpowiedzialność prawna młodzieży

9 luty 2017r godz. 11.00-13.15 sala 87

Bezpłatne seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół: Bezpieczeństwo nauczycieli – odpowiedzialność prawna młodzieży

Roszczeniowość rodziców, agresja młodzieży i nieznajomość prawa przez uczniów i rodziców to główne problemy dzisiejszej szkoły. W trakcie seminarium dr Jerzy Grad przedstawi kompendium wiedzy w tym zakresie oraz postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nauczycieli pytania.

Seminarium: Postępowanie skargowe

16 luty 2017r godz. 11.00-13.15 sala 87:

Bezpłatne seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół: Postępowanie skargowe

W ostatnich latach lawinowo rośnie liczba skarg przeciwko nauczycielom i dyrektorom szkół.
Kto i w jakim trybie powinien je rozpatrywać ? Jakie są podstawowe przyczyny skarg i jak im zaradzić ? W trakcie seminarium dr Jerzy Grad przedstawi kompendium wiedzy w tym zakresie oraz postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nauczycieli pytania.

Seminarium: Zmiany w prawie oświatowym

23 luty 2017r godz. 11.00-13.15 sala 87:

Bezpłatne seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół: Zmiany w prawie oświatowym

Zmiany w prawie oświatowym postępują tak szybko, że mamy problemy nie tylko za nimi nadążyć ale przede wszystkim dostosowywać swoje działania i wewnątrzszkolne procedury do tych zmian. Nieznajomość aktualnego prawa może być pasmem problemów nauczycieli. W trakcie seminarium dr Jerzy Grad przedstawi chronologicznie najważniejsze zmiany w przepisach oraz postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nauczycieli pytania.

Seminarium: Postępowanie skargowe

16 marzec 2017r godz. 11.00-13.15 sala 87:

Bezpłatne seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół: Postępowanie skargowe

Kto i w jakim trybie powinien je rozpatrywać ? Jakie są podstawowe przyczyny skarg i jak im zaradzić ?  W trakcie seminarium dr Jerzy Grad przedstawi kompendium wiedzy w tym zakresie oraz postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nauczycieli pytania.

Zapisz się>

Seminarium: Zmiany w prawie oświatowym

23 marzec 2017r godz. 11.00-13.15 sala 87: