Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Cykl bezpłatnych szkoleń dr Jerzego Grada

Cykl bezpłatnych szkoleń dr Jerzego Grada

09.02.2017 - 30.06.2017
Cykl bezpłatnych szkoleń dr Jerzego Grada

"Zmiiany w prawie oświatowym czyli co nas czeka po 1 września 2017r."

Reforma oświaty to nie tylko zmiana struktury szkolnictwa, to również
zmiany kadrowe, które niektórzy nauczyciele mogą odczuć dotkliwie.
Jakie zmiany nas czekają, czego możemy się spodziewać i na co liczyć ?
Wykład zostanie uzupełniony zmianami w prawie, które mają istotny wpływ
na pracę nauczycieli a nie zawsze zdaja oni sobie z tego sprawę.
Dr Jerzy Grad postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania nauczyceli.

Seminarium: Postępowanie skargowe

16 marzec 2017r godz. 11.00-13.15 sala 87:

Bezpłatne seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół: Postępowanie skargowe

W ostatnich latach lawinowo rośnie liczba skarg przeciwko nauczycielom i dyrektorom szkół.
Kto i w jakim trybie powinien je rozpatrywać ? Jakie są podstawowe przyczyny skarg i jak im zaradzić ?  W trakcie seminarium dr Jerzy Grad przedstawi kompendium wiedzy w tym zakresie oraz postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nauczycieli pytania.

Zapisz się>

Seminarium: Zmiany w prawie oświatowym

23 marzec 2017r godz. 11.00-13.15 sala 87:

Bezpłatne seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół: Zmiany w prawie oświatowym

Zmiany w prawie oświatowym postępują tak szybko, że mamy problemy nie tylko za nimi nadążyć ale przede wszystkim dostosowywać swoje działania i wewnątrzszkolne procedury do tych zmian. Nieznajomość aktualnego prawa może być pasmem problemów nauczycieli. W trakcie seminarium dr Jerzy Grad przedstawi chronologicznie najważniejsze zmiany w przepisach oraz postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nauczycieli pytania.

Zapisz się>>