Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> „Sieć nauczycieli uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu programowania w szkołach w oparciu o innowacje”

Zapraszamy nauczycieli uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu programowania w szkołach na spotkanie, które odbędzie się w RODN WOM Katowice w dniu 5 grudnia o godzinie 14.30

Program spotkania
1. Działania integracyjne uczestników
2. Programowanie i co dalej - Andrzej Jerzy Mróz - koordynator ds. innowacji w edukacji w Kuratorium Oświaty.
3. Ustalenie planu pracy sieci
4. Rejestracja uczestników na platformę. Logowanie. Dyskusja na forum

Przewiduje się w sumie 3 spotkania stacjonarne w ciągu całego roku szkolnego.
Pozostałe działania odbywać się będą drogą elektroniczną poprzez platformę elearningową RODN WOM Katowice, na której będziemy mogli przede wszystkim: dzielić się wiedzą, wspólnie rozwiązywać nurtujące nas problemy dydaktyczne i wychowawcze, zadawać pytania, podejmować dyskusje na ważne dla nas tematy, skorzystać z materiałów dydaktycznych, doskonalić nowoczesne techniki i metody nauczania.
Każdy z uczestników otrzyma bezpłatny dostęp do platformy, do jej zasobów i forum dyskusyjnego
Prosimy o potwierdzenie zaproszenia na adres: mw@womkat.edu.pl

Konsultant RODN WOM Katowice: Maria Wilk
Koordynator ds. innowacji w edukacji w Kuratorium Oświaty - Andrzej Jerzy Mróz