Tutoring i coaching w pracy nauczyciela z uczniem
Termin: 29.05.2017 godz. 14:0017:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach, s. 89 Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza zainteresowanych  nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek do udziału w bezpłatnym seminarium pt.:

Tutoring i coaching w pracy nauczyciela z uczniem

Termin i miejsce:

29 maja 2017r. (poniedziałek),  godz. 14.00 – 17.00 (s. 89 – II piętro)

RODN „WOM” w Katowicach, ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7

Organizacja i prowadzenie seminarium:

Krzysztof Bednarek – nauczyciel-konsultant RODN „WOM” Katowice

Program seminarium:

1. 1.      Tutoring i coaching na tle innych form pracy pedagogicznej   – podobieństwa i różnice.
  2. 2.      Tutoring i coaching jako czynniki rozwoju ucznia, a także nauczyciela.
  3. 3.      Dialog jako fundament wspierania rozwoju i dobrych relacji w szkole.
  4. 4.      Idea tutoringu rówieśniczego i rodzinnego.
  5. 5.      Szanse i zagrożenia dla skutecznego wprowadzenia nowych trendów w pracy pedagogicznej - wymiana doświadczeń.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w seminarium (do wyczerpania miejsc!) i podanie następujących informacji: imię – nazwisko; nazwa szkoły/placówki. Ponieważ jest jeszcze inny termin dla tego seminarium (24 maja br.) prosimy o dopisanie wybranej daty.

Wyłącznie mailowo:  kb@womkat.edu.pl