Rozpoczęcie: 06.06.2017  godz. 15:00 do:  godz. 17:30

Sala: 87

Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach

ROLA TEKSTU LITERACKIEGO WE WSPOMAGANIU ROZWOJU DZIECI

Warsztat adresowany jest głównie do nauczycieli klas I-III. Cele (treści) warsztatu: 1. Czym się kierować w doborze utworów literackich 2. Dydaktyczne i wychowawcze walory pracy z lekturą 3. Rola tekstu literackiego w kształtowaniu osobowości dziecka 4. Kształtowanie kreatywności literackiej dzieci jako środek rozwijania zdolności i talentów 5. Wymiana doświadczeń związanych z opracowaniem lektury.

Warsztaty prowadzi: B.Brzóska

Udział w warsztacie jest płatny (20zł - patrz Informacje dodatkowe).

X
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Cena brutto za osobę: 20 Informacje dodatkowe: Udział w warsztacie jest płatny. Opłatę w wysokości 20 zł prosimy przelać na konto: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”, nr konta 34 1500 1445 1214 4003 2775 0000, Bank Zachodni WBK S.A. IX O/Katowice. Prosimy też o podanie tytułu warsztatu, za który wnoszona jest opłata. Termin wpłaty: do dnia, w którym odbędzie się warsztat (na warsztat prosimy przynieść dowód wpłaty).
Data nadsyłania zgłoszeń: 06.06.2017 godz. 12:50
Zapisy online
Format daty rrrr-mm-dd np: 1970-02-20
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.