Termin: 24.04.2017 godz. 13:0016:00
Miejsce: RODN "WOM" Katowice, s.89 Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych  nauczycieli różnych typów szkół i placówek do udziału w bezpłatnym seminarium z warsztatami pt.:

„Odwrócona klasa (Flipped Classroom) jako metoda wspomagająca rozwój kompetencji informatycznych uczniów

Termin i miejsce:

Gr. 1 – poniedziałek, 24 kwietnia 2017r.,  godz. 13.00 – 16.00 (s. 89 – II piętro)

RODN „WOM” w Katowicach, ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7

Organizacja i prowadzenie seminarium:

Krzysztof Bednarek – nauczyciel-konsultant RODN „WOM” Katowice

Program seminarium:

1. 1.      Czy i jak zmieniać tradycyjną edukację?  – wprowadzenie do tematu.
  2. 2.      Metoda „odwróconej lekcji” – lekcja w domu; praca domowa w szkole.
  3. 3.      Przegląd wybranych materiałów, koncepcji, miejsc dostępnych w Internecie, a przydatnych w nowatorskiej metodzie pracy ucznia i nauczyciela.
  4. 4.      Kreatywny, innowacyjny  nauczyciel i jego wspieranie. Wymiana doświadczeń.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w seminarium (do wyczerpania miejsc!) i podanie następujących informacji: imię – nazwisko; nazwa szkoły/placówki; wybrany termin (Gr. 1 lub Gr. 2).

Wyłącznie mailowo:  kb@womkat.edu.pl