Rozpoczęcie: 07.06.2017  godz. 15:00 do:  godz. 19:00

Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach

Kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania oświatą

Zapraszamy na kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania oświatą, który rozpocznie się w czerwcu 2017 r. a jego zakończenie planowane jest na miesiąc luty 2018 r.

Zgodnie z ramowym programem kursu zapewniamy realizację zadań praktycznych w wybranej przez organizatora szkole i wykwalifikowaną kadrę z dużym doświadczeniem praktycznym.

Kurs jest skierowany do nauczycieli, zainteresowanych nabyciem wiedzy i umiejętności niezbędnych do właściwego zarządzania szkołą/placówką.

Celem kursu jest kształcenie w zakresie między innymi umiejętnego zarządzania zasobami ludzkimi, własnym rozwojem zawodowym i indywidualnym oraz szkołą jako organizacją uczącą się.

Ta edycja kursu zarządzania będzie realizowana wg nowego ramowego planu i programu zatwierdzonego 10 listopada 2015 r. przez Ministra Edukacji Narodowej.

Uczestnikami kursu mogą być nauczyciele posiadający odpowiedni poziom wykształcenia zgodny z Rozporządzeniem MEN z dnia 27 października 2009 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowiska kierownicze w poszczególnych typach szkół i rodzajach publicznych placówek (Dz. U. nr 184, poz. 1436 z późn. zm).

Organizacja kursu: zajęcia odbywać się będą 2 razy w miesiącu (czyli co drugi weekend – sobota i niedziela) w siedzibie RODN”WOM” w Katowicach, ul. S.Wyszyńskiego 7

Termin: po skompletowaniu grupy i uzyskaniu zgody Śląskiego Kuratora Oświaty na prowadzenie kursu, kierownik kursu ustali terminy spotkań, o których poinformuje telefonicznie.

Czas trwania: 210 godzin

Koszt całkowity 1400 zl

dr Jerzy Grad

Telefon:32-203 59 67, wew.208

jgrad@womkat.edu.pl

Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach
Data nadsyłania zgłoszeń: 30.09.2017
Zapisy online
Proszę wpisać pełną nazwę (np.: Uniwersytet Śląski, Akademia Pedagogiczna)
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.