Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Moje gimnazjum będzie przekształcone w ośmioletnią szkołę podstawową. Otwarta sieć dyrektorów i nauczycieli.

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli na kolejne seminarium w ramach "Otwartej sieci...". Poruszymy przypadek przekształcania samodzielnego gimnazjum w ośmioletnią szkołę podstawową.

Program seminarium

1 Organizacja pracy szkoły w roku szkolnym 2017/2018 - dyrektor i nauczyciele w systemie aktów prawnych.

3. Zadania organu prowadzącego w zmienionej rzeczywistości szkolnej.

4. Podstawa programowa jako mapa treści kształcenia - ramowe plany nauczania, programy i podręczniki.

5. Statut zreformowanej szkoły

Zapisz się>>