Termin od: 27.04.2017 godz. 16:00 do: 27.04.2017 godz. 18:30

Sala: 54

Miejsce: RODN WOM Katowice

Der aktive Schüler im Deutschunterricht - Handlungsorientierter Unterricht

Celem warsztatu jest przedstwienie, w jaki sposób zmotywować ucznia do aktywności na lekcji języka niemieckiego. W dalszej kolejności omówione zostaną zasady lekcji określanej mianem "Handlungsorientierter Unterricht"

Kontakt: bczwartos@womkat.edu.pl

Miejsce: RODN WOM Katowice
Data nadsyłania zgłoszeń: 26.04.2017 godz. 15:00
Zapisy online
Format daty rrrr-mm-dd np: 1970-02-20
Niniejszym w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.