VI ŚLĄSKA SZKOŁA DIAGNOZY EDUKACYJNEJ (d. EWD)
Termin: 12.06.2017 godz. 14:0018:00
Sala: Aula górna
Prowadzący szkolenie: konsultanci Regionalnych Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku Białej, Częstochowie i Katowicach

Szanowni Państwo Dyrektorzy, nauczyciele, liderzy zespołów EWD i zespołów diagnozujących różne obszary pracy szkoły.

Nawiązując do organizowanej wcześniej Śląskiej Szkoły EWD, której odbyło się już pięć edycji proponujemy Państwu udział w projektowanej VI Śląskiej Szkole Diagnozy Edukacyjnej (d. EWD). Zaplanowaliśmy spotkanie uwzględniając aktualne potrzeby diagnozy szkoły. Poniżej przedstawiamy  jej tematykę.

Konferencja bezpłatna.

Organizatorzy – konsultanci Regionalnych Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku Białej, Częstochowie i Katowicach

PROGRAM VI ŚLĄSKIEJ SZKOŁY DIAGNOZY EDUKACYJNEJ (d. EWD)

TERMIN: 12 CZERWCA GODZ. 14.00 – 18.00

MIEJSCE: RODN „WOM” KATOWICE

HARMONOGRAM KONFERENCJI:

14.00 – 14.15  Powitanie uczestników

14.15 – 15.15  Wewnątrzszkolny system diagnozy

15.15 – 15.30  Przerwa

15.30 – 17.00  Warsztaty

Aby wybrać warsztat, w którym chce Pani / Pan uczestniczyć należy kliknąć na jego nazwę. Można wybrać tylko jeden warsztat. Zarejestrowanie sie na warsztat jest jednocześnie rejestracją udziału w konferencji.

1. EWD w szkole ponadgimnazjalnej
  2. Diagnoza potrzeb rozwojowych szkoły.
  3. Analiza wyników egzaminu zewnętrznego warunkiem rozwoju szkoły.
  4. Diagnoza w obszarze realizacji podstawy programowej (od planowania wymagań poprzez badania na wejściu i wyjściu oraz bieżąca analiza osiągnięć uczniów).

17.00 – 18.00 KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Proponujemy indywidualne konsultacje w obszarach: ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej, obsługi kalkulatora EWD, diagnozy edukacyjnej, itp.

Osoba do kontaktu: Cezary Lempa
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 221 Nr sali: 92 email: cezaryl@womkat.edu.pl