Plastek i jego zaczarowane pudełko
Termin: 22.04.2017 godz. 13:0014:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 48
Prowadzący szkolenie: E. Wielgus-Barry

E. Wielgus-Barry (koordynator ds. projektów edukacyjnych PlasticsEurope Polska)

O warsztacie:

Plastek i jego zaczarowane pudełko to projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych − klasy 1 − 3 oraz dla starszych klas w ramach zajęć ścieżki przyrodniczej. W ramach projektu szkoły otrzymują bezpłatnie pakiet edukacyjny składający się z zestawu doświadczalnego oraz kompletu podręczników dla uczniów, skryptu pomocniczego dla nauczyciela, plakatów i filmików edukacyjnych. Doświadczenia są proste i bezpieczne, tak więc mogą być wykonywane przez uczniów samodzielnie w klasie. Ponadto w ramach programu uczniowie mogą uczestniczyć w konkursie plastycznym, w którym przewidziane są nagrody.

Program został opracowany w Niemczech 10 lat temu – ma swoją stronę na facebooku (https://www.facebook.com/kunoskunststoffkiste).

UWAGA: uczestnicy otrzymają bezpłatnie pakiet edukacyjny

Osoba do kontaktu: Iwona Kruszewska-Stoły
Nr tel: 32 258 22 09 Nr sali: 56